Категорії
Наша продукція

Дуже приємно, ми - компанія Twins

Привіт, раді познайомиться!

Ознайомити вас з усією компанією за раз - важке завдання, але ми спробуємо :)

Twins - сімейна компанія дитячих товарів, побудована на підтримці сімейних цінностей, з розміщенням всіх потужностей в казково красивому місті Луцьку, на Заході України. У нас невеликий колектив, всі один одного знають. Разом переживаємо радості - декрети, дні народження, весілля, і розділяємо погані новини. Наше сімейне бізнес-дерево має 2 великих кореня - власне виробництво і європейський імпорт.

Виробництво дитячих наборів, ліжок і аксесуарів для сну Twins

Серцем нашої компанії є виробництво товарів для дитячого сну. Почалося все з кількох комплектів, відшитих мало не вручну. Тепер же у нас - чарівниці-швачки справляються з великими розкрійними верстаками, налагоджено процеси і процедури. Більше часу присвячується вибору нових фасонів і матеріалів для постілі і аксесуарів.

Ми випускаємо нові колекції раз на сезон. Зазвичай, це 3-8 нових виробів, тематично пов'язаних з нашими головними колекціями:

 • Twins Comfort
 • Twins Comfort New
 • Twins Romantik (Romantic)
 • Twins Eco Line
 • Twins Dolce
 • Twins 3D Stars
 • Twins Evolution
 • Twins Etno
 • Twins Аксесуари
 • Twins Ліжечка

Найпопулярнішими досі є Twins Comfort, які служать в сім'ях по 10-15 років кільком поколінням дітей. Вся наша постіль - безпечна, матеріали - можуть використовуватися з народження, аксесуари і фурнітура - надійна і міцна.

Спокійний сон цих малюків, здорова постіль, без шкідливих матеріалів, - все це є нашою головною думкою і метою, з якою ми створюємо наші товари.

Ціни наших товарів складаються з двох великих складових - з вартості матеріалу і розуміння завдань і складнощів для української сім'ї, від нас не залежних. Ми утримуємо середню цінову категорію, запускаємо розпродажі та знижки, щоб кожна українська родина могли собі дозволити "одягнути ліжечко" у нас. І ми безмежно вдячні всім тим, хто довірився нам і підтримав національного виробника своєю покупкою!

Наше виробництво дитячих товарів для сну відповідає всім необхідним нормам і вимогам на державному рівні. Ми турбуємося про те, щоб ви отримали безпечний і якісний товар, з яким піклуватися про малюка стає простіше і приємніше.

Twins-імпорт: кращі європейські коляски за ціною європейського виробника

Так уже сталося, що весь бізнес в Луцьку, завдяки близькості з польським кордоном, маємо партнерів в Польщі. Кілька поїздок на європейські виставки дитячих товарів в Кельн, Рим, Варшаву, Будапешт – і Twins стає офіційним представником таких всесвітньо відомих виробників дитячих товарів як:

 • Euro-Cart
 • EasyGo
 • Verdi
 • Coletto
 • Roan
 • Broco

І це тільки коляски! А скільки у нас автокрісел? Тільки моделі ми можемо рахувати десятками. Тому зможемо підібрати найкращий варіант серед нашої різноманітності.

Ми також дуже близько дружимо і партнеримось з Adbor, Tega Baby, Cebababy, Baby Mix, Veres. Тому ціни на наші товари від цих виробників такі хороші, а асортимент – найширший. Обирайте у нас коляски, все для гігієни, для сповивання і годування, іграшки . Окремим напрямом, який ми хочемо розвивати, є косметика для мам і малюків, а також одяг і товари для активного відпочинку малюків з батьками з самого маленького віку.

Згодом у нас також з’являться цифрові та електронні "розумні" дитячі товари, стежте на сайті!

Ми завжди раді вашому зворотному зв’язку, повідомляйте, що б ви ще хотіли побачити у нас в магазині, і ми це будемо намагатися включити в наш асортимент.

ЦІЛІ І МРІЇ TWINS

Ми не хочемо стати Розеткою. Ми хочемо завжди зберігати довіру наших сімей, що купують у нас. Нам важливо зберегти відносини з батьками, підтримати їх, допомогти в батьківстві. Ми не схильні відвертатися від проблемних ситуацій і розбираємося в них.

Ми мріємо про Україну, де кожен малюк буде спати солодко, рости здоровим і радувати своїх батьків.

Що стосується роботи з партнерами, ми вже досягли гарних результатів. Ми активно співпрацюємо з оптовиками і підрядниками по всій Україні, наша мережа нараховує більше 2000 малих і середніх бізнесів, що реалізують наші товари. Це для нас велика честь! І ми хочемо рости ще більше.

Тому запрошуємо до співпраці всіх, хто розділяє з нами наші цінності і підходи в роботі!

З повагою, Компанія дитячих товарів Twins