ЗАМОВЛЕННЯ

Ми створюємо всі умови для комфортних покупок для мам і тат з усієї України. Замовлення в нашому магазині легко можна зробити, вибравши один з наступних методів:

Всі ті ж методи доступні для оптових замовлень. Звертайтеся до нас сміливо будь-яким зручним для вас способом! Відсутня мінімальна сума замовлення, але замовлення вартістю до 500 грн надсилаються по повній передплаті.

ОПЛАТА

Оплатити покупку на сайті twins.ua можна наступними способами:

Ми дуже вдячні за ваш інтерес до наших товарів і просимо врахувати наступні моменти при оплаті:

ДОСТАВКА

Доставка дитячих товарів повинна бути швидкою як доставка піци! Тому ми пропонуємо вам доставити ваше замовлення за 1-3 дні однією з швидких і надійних служб доставки:

ВАЖЛИВІ УМОВИ КУР’ЄРСЬКОЇ ДОСТАВКИ ПО М. ЛУЦЬК:

УМОВИ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ:

ДОДАТКОВІ УМОВИ ДОСТАВКИ СЛУЖБАМИ ДОСТАВКИ:

Умови повернення та обміну:

Згідно із законодавством України, товар підлягає обміну протягом 14 днів з дня покупки, за умов якщо:

Twins попереджають, що характеристики товару, наприклад, кольору, можуть відрізнятись на сайті від тих, що ви отримаєте, через особливості налаштування кольорів монітора, тому такі деталі необхідно уточнювати при підтвердженні замовлення, як і усі принципово важливі для вас характеристики товару перед оформленням замовлення.

Перевіряйте якість отриманого товару до виходу з точки видачі. Після того, як почалася експлуатація, товар не підлягає поверненню та обміну, а тільки гарантійному ремонту згідно ЗУ “Про захист прав споживачів”.