Категорії
Наша продукція

Умови використання сайту

Увага! Перед тим, як переглянути сайт інтернет-магазину обов’язково ознайомтесь з умовами використання. Якщо Ви з певних причин не погоджуєтесь з умовами, радимо вам не користуватись даним сайтом.

  • Сайт інтернет-магазину Twins.ua дозволяє ознайомитись з продукцією, а також зробити замовлення товару.
  • Заборонено змінювати матеріали цього сайту, використовувати інформацію без нашої згоди для суспільних або комерційних цілей.
  • Для того, щоб зробити замовлення обраного товару, Ви можете додати його в корзину та заповнити анкету для купівлі, або ж зробити замовлення за номером телефону.
  • Залишаючи коментарі на цьому сайті, або звертаючись особисто до нас, ви самостійно несете відповідальність за зміст (гарантуєте, що повідомлення, яке ви залишаєте, не є незаконним, не несе жодної загрози, шкоди іншим, не пропагує ненависть і дискримінацію до людей, а також не порушує жодним чином чинне законодавство України).
  • Інтернет-магазин Twins не несе відповідальності за будь-яку інформацію, яку розміщують користувачі (відео, повідомлення).
    Інформація на сайті є динамічною. Тобто товари постійно оновлюються, змінюються, доповнюють Адміністрацією сайту в будь-який момент без попередження.
  • Зміни вступають у силу з моменту їх публікації і застосовуються до замовлень, зроблених пізніше, ніж вийшло оновлення.
    Покупець зобов’язаний перед покупкою ознайомитись з інформацією про вибраний товар. У разі необхідності, він може зв’язатись з менеджером та уточнити деталі, які не вказані на сайті.

Оформляючи замовлення, покупець підтверджує те, що він ознайомився з даними умовами використання сайту і приймає їх. Всі здійснені ним дії не суперечать умовам використання сайту.